Drodzy Użytkownicy serwisu single2single.pl.

Wszystkie funkcjonalności serwisu dostępne są tylko dla osób, które zarejestrowały się i założyły swój profil lub inaczej swoje konto na naszym portalu. 

Żeby zarejestrować się należy kliknąć w gwiazdkę z napisem „teraz”, znajdującą się w polu „dołącz do wyjątkowego klubu” lub w części logowanie kliknąć w napis „nie masz jeszcze konta – załóż je”. Rozwinie się wtedy arkusz rejestracyjny. Po wypełnieniu arkusza i akceptacji Regulaminu Serwisu , otrzymacie na podany w arkuszu adres mailowy – kod rejestracyjny. Wprowadzenie kodu umożliwi Wam zalogowanie się i uzupełnienie swojego profilu. Bardzo prosimy o dołączenie swojego zdjęcia, bądź zdjęcia przedstawiającego Wasze pasje , miłe dla oka widoki, zwierzęta itp.

Profil Użytkownika

Profil użytkownika jest Waszą wizytówką oraz miejscem wirtualnych spotkań ze znajomymi z portalu. Prosimy, aby go aktualizować i uzupełniać. Aktualizacja jest możliwa po kliknięciu w czerwone pole „edytuj profil”, po wprowadzeniu zmian w celu ich zapisania należy kliknąć w czerwone pole „zmień dane”, które znajduje się na dole strony.

Skrzynka pocztowa

Umożliwia Wam prowadzenie prywatnej korespondencji z innymi Użytkownikami portalu,  wysyłani zaproszeń, życzeń i gratulacji. Możecie również wysłać zaproszenie do portalu na adres mailowy osoby jeszcze niezarejestrowanej. Jeśli chcecie wysłać maila do innego użytkownika portalu należy wejść na jego profilu w pole „kontakt z użytkownikiem” . Poniżej znajduje się pole „temat” oraz „wiadomość”. Po wpisaniu wiadomości należy ja wysłać klikając w czerwone pole z napisem „wyślij”.

Wyszukiwarka Użytkowników

Wyszukiwarka znajduje się w polu „znajdź bratnią duszę” . Klikając w ten napis przejdziecie do pól wyboru wyszukiwarki- jest ich naprawdę dużo. Możecie więc precyzyjnie określić kryteria. Możecie również zapisać wyniki tego wyszukiwania na Waszym profilu klikając w pole „zapisz wyniki” lub zmienić dalsze kryteria wyboru klikając w pole „zmień kryteria”.

Wasze zdjęcia

Zamieszczajcie swoje ulubione zdjęcia, w tym celu w polu „moje fotografie” kliknijcie przycisk „edytuj”, a następnie wejdźcie w pole dodaj zdjęcie. Zdjęcie wybierzcie z katalogów na swoim komputerze i kliknijcie przycisk „dodaj”. Zdjęcia możecie kasować używając przycisku „usuń”. W tej chwili w profilu można dodać maksymalnie 8 zdjęć o objętości 200 MB. 

Blog

Opisujcie na blogu swoje przeżycia i refleksje. Blog może być cały czas aktualizowany, możecie usuwać i zmieniać wcześniejsze wpisy posługując się przyciskami „usuń” i „edytuj”. 

Przypominarka

Wasz spersonalizowany profil przypomni Wam o urodzinach Ważnych dla Was osób zaproszonych do grupy znajomych. Wystarczy wybrać opcję „informuj mnie o urodzinach znajomych”. Otrzymacie przypomnienie z miesięcznym wyprzedzeniem. Możecie wtedy skorzystać z opcji wysyłania kartek z życzeniami i gratulacjami lub samodzielnie przygotować korespondencję lub prezent.

Powrót do Strony Głównej

Powrót do strony głównej uzyskujemy klikając w zakładkę strona główna na pasku pod logo single2single, lub na małą ikonkę single2single na górze strony w lewym rogu, albo posługując się strzałką powrotu. 

Forum dyskusyjne

Ze strony głównej wchodzimy do forum dyskusyjnego „miedzy nami singlami”. Zachęcamy Was do brania udziału w dyskusjach. Szczegółowe zasady korzystania z forum znajdziecie klikając w pole Forum – między nami singlami. 

Godzina prezentów

Tylko zalogowani użytkownicy portalu mogą wejść w pole „Godzina prezentów” i skorzystać z niespodzianek jakie mamy dla Was co tydzień. Korzystajcie z przywilejów klubowicza. 

Strona Główna

Na stronie głównej ukazuje się aktualna lista nowych osób w naszym portalu. Po kliknięciu w zakładkę „wszystkie nowe osoby” wejdziecie na pełna listę skróconych profili wszystkich użytkowników portalu. Pełne profile i możliwość nawiązania kontaktu mailowego jest możliwa tylko dla osób zalogowanych. Na stronie głównej znajdziecie również aktualny artykuł single2single ,który jest tekstem specjalnie dedykowanym dla użytkowników naszego portalu. Teksty archiwalne znajdują się w zakładce „archiwum”. „Singiel w podróży” – to teksty dotyczące nietuzinkowych wypraw i wycieczek, również pisane specjalnie dla naszego portalu. Teksty archiwalne znajdują się w zakładce „archiwum”. W przypadku obu archiwów z tekstami , dostęp do nich uzyskacie po kliknięciu w tytuł artykułu. 

Zapraszamy!!