Według statystyk prowadzonych podczas pisania recenzji portali randkowych doszliśmy do bardzo ciekawych wniosków. Jeśli szukasz na rynku aplikacji randkowej, która zaspokoi Twoje konkretne potrzeby i będzie łatwa, łatwa w użyciu, możesz sprawdzić tę konkretną aplikację mobilną. Gdy jesteś samotnym mężczyzną lub kobietą, którzy chcą się spotkać, flirtować, wziąć udział w codziennych randkach lub nawet nawiązać poważniejsze relacje, istnieje aplikacja mobilna, która może pomóc Ci osiągnąć twoje cele randkowe. QuickFlirt to aplikacja do mobilnego randkowania, na którą czekasz, dzięki której możesz szybko połączyć się z innymi zainteresowanymi użytkownikami i pomóc Ci mieć więcej randek z innymi ekscytującymi i atrakcyjnymi singlami.

Możesz wypróbować QuickFlirt przez chwilę i sprawdzić, czy ci się spodoba, ale prawdopodobnie będziesz zadowolony z wyników, jeśli spróbujesz.

W porównaniu do innych internetowych aplikacji randkowych, QuickFlirt ma dużą bazę użytkowników, różne sposoby otrzymywania zapałek oraz zastrzeżenie, które pozwala samotnym kobietom na stronie wysłać wiadomość do samotnych mężczyzn za darmo.

QuickFlirt to coś więcej niż tylko wysyłanie wiadomości czatu i flirtowanie ze sobą. Istnieje kompleksowy system powiadomień, który umożliwia otrzymywanie informacji o użytkownikach Twojego profilu, a także o przychodzących wiadomościach otrzymywanych codziennie lub co tydzień.

Możesz jako bezpłatny użytkownik witryny zezwolić na wyświetlanie wyskakujących powiadomień na smartfonie, abyś był świadomy otrzymywanych wiadomości i innych użytkowników przeglądających Twój profil.

Ważne jest, aby pamiętać, że ta aplikacja jest bardziej na tym samym poziomie z Tinderem niż z Sympatią ze względu na jego „bardziej dorosły charakter”.

Oczywiście wyświetlanie zdjęć pornograficznych i nieprzyzwoitych zdjęć jest niedozwolone i stanowi podstawę do usunięcia ze strony internetowej, ale nadal możesz być bardziej ryzykowny, jeśli chodzi o zdjęcia profilowe, które zdecydujesz się wykorzystać, aby przyciągnąć więcej odwiedzających do twojego profilu.

W skali między chrześcijańskim portalem randkowym a aplikacją mobilną do randek ukierunkowaną na podłączanie, QuickFlirt należałby do tej drugiej kategorii.

Zarówno chłopaki, jak i dziewczyny na stronie są bardziej zalotne w swoich wiadomościach i SMS-ach. Ważne jest, aby pamiętać, że ta strona internetowa ma bardziej seksualny charakter, ale nadal możesz zachowywać się dojrzale i wysyłać poważniejsze wiadomości, jeśli szukasz czegoś mniej swobodnego.

QuickFlirt to międzynarodowa aplikacja mobilna, dzięki czemu można z niej korzystać i uzyskiwać do niej dostęp w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Kanada, Francja, Włochy, Niemcy i łącznie ponad dwadzieścia innych krajów.

Aplikacja mobilna QuickFlirt jest obecnie dostępna do pobrania zarówno w sklepach Apple, jak i Google Android. Zazwyczaj jest zaliczana do czołówki systemów rankingowych pod względem popularnych aplikacji do podłączania. Jeśli przeszukujesz te sklepy z aplikacjami online, ale jeszcze ich nie znalazłeś, spróbuj wyszukać w kategorii „sieci społecznościowe”.

buty męskie i damskie na śniegu

Szybki przegląd Quickflirt

Rejestracja w profilu

Na szczęście proces rejestracji w QuickFlirt zajmuje tylko kilka minut, więc wkrótce będziesz mógł zacząć rozmawiać i poznawać nowych ludzi.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację mobilną ze sklepu, a następnie otworzyć ją, aby uzyskać dostęp do funkcji.

Możesz ręcznie zdecydować, czy chcesz otrzymywać powiadomienia „push” lub „alert” na telefonie, jeśli chodzi o tę aplikację. Ekran główny tej aplikacji będzie wtedy dostępny, abyś mógł rozpocząć korzystanie z niego i rozpocząć eksplorację po rozpoczęciu procesu rejestracji.

Po rejestracji zostaniesz poproszony o wybranie pasujących preferencji, jeśli chodzi o „Strzała Kupidyna”. Te preferencje można ustawić pod względem płci, przedziału wiekowego i przybliżonego zasięgu odległości, który chcesz wyszukać dla innych użytkowników w tym promieniu.

Geolokalizacja

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy będą mogli korzystać z geolokalizacji, aby przeszukiwać członków w ich bieżącym obszarze.

Dwie kolumny na ekranie wyświetlą użytkowników znajdujących się najbliżej Ciebie pod względem lokalizacji, a Ty będziesz mógł zobaczyć osobę i jej odległość od Ciebie na podstawie ich geolokalizacji.

Gdy aktywnie korzystasz z aplikacji, ważne jest, aby zwrócić uwagę na to, jak zostanie podświetlona twoja lokalizacja geograficzna, a użytkownicy będą mogli zobaczyć twój obecny obszar.

Szukaj

Dostępne jest również pole „wyszukiwania”, które umożliwia wyszukiwanie użytkowników w zależności od regionu lub stanu w kraju, w którym się znajdują.

Istnieje tylko kilka „filtrów wyszukiwania” dostępnych dla bezpłatnych użytkowników witryny, więc musisz uaktualnić, aby mieć więcej preferencji na pasku „wyszukiwania” jako płatny użytkownik.

Tworzenie swojego profilu

Nawet zanim zaczniesz wypełniać swój podstawowy profil QuickFlirt, możesz zacząć otrzymywać wiadomości od losowych użytkowników.

Oprócz podania wieku i horoskopu na podstawie daty urodzenia dodanej do profilu podczas rejestracji, wszystkie inne informacje w profilu, które chcesz udostępnić, muszą zostać ręcznie dodane przez Ciebie w ustawieniach profilu. Coś podobnego w sumie jest od dawna na Badoo, jednak porównanie zostawiamy w geście użytkowników.

Chociaż lokalizacja jest znana również dzięki GPS, możesz dodawać informacje o swoim wzroście, wadze i indywidualnym numerze swojego profilu.

Kino

Aby utworzyć pełniejszy profil, zaleca się dodanie pewnych informacji, takich jak kilka zdjęć profilowych, które można wykonać i przesłać za pośrednictwem samej aplikacji.

Możesz także połączyć swoje konto QuickFlirt z kontem na Facebooku, aby wybrać zdjęcia z konta w sieci społecznościowej.

Jeśli masz telefon komórkowy ze swoimi zdjęciami, możesz również dodać niektóre zdjęcia do swojego profilu na stronie internetowej.

Ponadto możesz nadać pseudonim, aktualny stan zamieszkania, poziom dochodów, zawód i preferencje seksualne (heteroseksualne, homoseksualne, biseksualne itp.)

Jeśli uważasz, że te informacje są zbyt osobiste, możesz nie dodawać ich do swojego profilu, ponieważ Twoja prywatność jest ważna i nie wszystko musi zostać upublicznione, jeśli nie czujesz się z tym dobrze.

Tagi

Na koniec możesz dodać maksymalnie sześć osobistych tagów do swojego profilu, które mogą opisywać twoją osobowość i / lub wygląd.

Możesz użyć słów takich jak „pracowity, oddany, opiekuńczy” lub innych opisowych słów, takich jak „wysoki, przystojny, elegancki itp.” Te tagi pozwolą osobom przeglądającym Twój profil lepiej zrozumieć, kim jesteś i co najlepiej opisuje Ciebie i Twoje wartości.

Nagrania audio

Możesz również przesłać nagranie audio na swoją stronę profilu, aby inni członkowie mogli usłyszeć twój głos i poznać cię nieco bardziej intymnie.

Jeśli chcesz opisać siebie poprzez pisanie, możesz to zrobić ze wstępem podsumowującym twoje pochodzenie, twoją osobowość oraz twoje potrzeby i potrzeby łącznie do pięciuset znaków.

Jeśli jesteś bezpłatnym członkiem witryny, ale chcesz przekazać więcej zdjęć członkom VIP, możesz to zrobić, publikując prywatny strumień swoich zdjęć, który mogą zobaczyć nowi członkowie aplikacji.

Prezenty

Prezenty otrzymane od innych członków można również zobaczyć w swoim profilu, aby podkreślić rosnącą popularność.

Status Twojego profilu jako członka regularnego, Crown VIP lub Diamentowego można również zobaczyć dla Ciebie i innych członków, którzy odwiedzają Twój profil.

Wiadomości

Możliwość wysyłania i odbierania wiadomości jest dostępna dla wszystkich użytkowników, ale istnieją dwie różne opcje dla tej usługi. Regularna usługa wiadomości jest dostępna dla wszystkich podstawowych użytkowników, a super usługa jest przyznawana tym członkom, którzy mają status Crown VIP.

Możesz wybrać usługę komunikacyjną na jeden miesiąc, trzy miesiące lub dwanaście miesięcy w zależności od preferencji subskrypcji.

Gdy zdecydujesz się przejść proces rejestracji, będziesz nadal otrzymywać alerty, chyba że po pewnym czasie zdecydujesz się je ręcznie wyłączyć.

Alerty te wyświetlają informacje o liczbie otrzymanych wiadomości, o każdym członku, który ostatnio odwiedził Twój profil oraz o użytkownikach online, którzy spełniają kryteria wyszukiwania.

Dodatkowe funkcje

Jeśli jesteś płatnym członkiem tej aplikacji mobilnej, uzyskasz pewne korzyści ze swojego statusu uaktualnienia, zwłaszcza jeśli jesteś mężczyzną.

Jako samotny mężczyzna musisz zapłacić za możliwość wysyłania wiadomości samotnym kobietom na stronie, gdzie kobiety, które są członkami wolnymi, nie muszą płacić, aby wysyłać wiadomości mężczyznom.

Lepsze filtry

Dzięki płatnemu członkostwu będziesz w stanie łatwiej odfiltrowywać użytkowników, którzy spełniają twoje kryteria i z którymi miałbyś lepszą chemię jako potencjalne dopasowanie dla Ciebie.

Prywatne albumy ze zdjęciami

Płatni użytkownicy mogą również przeglądać prywatne albumy zdjęć innych użytkowników, którzy chcą, aby ich zdjęcia były przeglądane przez tych uaktualnionych członków.

Powiadomienia

Zostaniesz również powiadomiony o tym, które osoby przeglądają Twój profil, w odpowiedzi możesz sprawdzić ich profile, a także fakt, że możesz sprawdzić, czy są online. Gdy podoba Ci się czyjś profil, będziesz mógł stworzyć dla niego unikalną wiadomość, która pojawi się u góry skrzynki odbiorczej wiadomości i będzie wyróżniona pod względem znaczenia na liście.

Członkostwo Korony VIP

Jeśli zdecydujesz się na członkostwo na najwyższym poziomie, takie jak członkostwo Crown VIP w QuickFlirt, możesz spodziewać się jeszcze bardziej ekskluzywnego dostępu do najlepszych funkcji aplikacji.

Na przykład będziesz mógł skorzystać z najbardziej zaawansowanej funkcji „wyszukiwania”, którą możesz filtrować i optymalizować, aby w wynikach wyszukiwania były wyświetlane tylko określone kryteria członkostwa.

Istnieje również nieograniczona liczba wiadomości, które może wysłać członek VIP, więc nie musisz się martwić o żadne ograniczenia.

Z bezpłatnymi i płatnymi członkami witryny można bez problemu skontaktować się z członkiem VIP VIP. Gdy zdecydujesz się uzyskać najwyższe członkostwo w tej aplikacji randkowej, otrzymasz ikonę „korony”.

Oprócz możliwości wysyłania nieograniczonej liczby wiadomości, zawsze będą pojawiać się na skrzynkach odbiorczych innych użytkowników, co daje większą szansę na otrzymanie wiadomości w odpowiedzi.

Koszty członkostwa

Monety

Jeśli chcesz uzyskać dodatkowe funkcje do swojego ekwipunku, ale nie masz ochoty inwestować w ulepszone członkostwo, możesz kupić pewne dodatkowe funkcje za pomocą „monet”, które działają jak wirtualna waluta.

Za pomocą tych monet możesz kupować różne prezenty dla innych członków. Te wirtualne prezenty mogą być różne – od kwiatów, cukierków po zwierzęta domowe – w zależności od tego, jak chcesz być z członkiem, do którego wysyłasz prezenty.

W zależności od liczby monet, które chcesz kupić, ceny będą się różnić od tanich do drogich. W niektórych przykładach dotyczących cen tych monet 3 000 monet będzie kosztować łącznie 5 USD, 10 000 monet będzie kosztować około 15 USD, 19 000 monet będzie kosztować 28 USD, a 65 000 monet będzie kosztowało 100 USD.

To od Ciebie, jako indywidualnego użytkownika, zależy, ile pieniędzy chcesz zainwestować w zakup tych prezentów i innych unikalnych funkcji, aby poprawić swoje dopasowania, wiadomości i liczbę odwiedzających, których codziennie otrzymujesz .

Jeśli jednak jesteś zadowolony z zakupu monet lub utrzymania podstawowego, bezpłatnego członkostwa i chcesz zrobić więcej w QuickFlirt, istnieje opcja płatnego członkostwa, która pozwoli ci uzyskać dostęp zarówno do głównych, jak i dodatkowych funkcji tej aplikacji randkowej.

Istnieją trzy różne opcje subskrypcji członkostwa:

  • Członkostwo na miesiąc

Pierwsza opcja subskrypcji jest najkrótsza w sumie na miesiąc, ale jest również najdroższa na podstawie miesięcznych płatności.

W przypadku jednego miesiąca członkostwo kosztuje 8 USD .

  • Trzy miesiące członkostwa

Jeśli chcesz mieć długoterminowe zobowiązanie i wydać mniej pieniędzy, druga opcja może być dla Ciebie. Za łączną kwotę 15 USD za trzy miesiące, a każdy miesiąc kosztuje tylko 5 USD, będziesz mógł cieszyć się trzymiesięczną subskrypcją członkowską.

  • Dwanaście miesięcy członkostwa

Wreszcie trzecia opcja jest najtańsza, ale jednocześnie stanowi zobowiązanie długoterminowe. W przypadku dwunastomiesięcznej subskrypcji członkowskiej zapłacisz tylko 2,50 USD miesięcznie za łączną kwotę 30 USD , co oznacza, że zaoszczędzisz ponad 70% każdego miesiąca w porównaniu z pierwszą opcją.

W zależności od budżetu masz do rozważenia szereg opcji subskrypcji członkostwa.

Wady i zalety Quickflirt

Zalety

QuickFlirt nie jest idealną aplikacją randkową ani witryną, ale ma wiele pozytywnych stron.

  • Duża baza użytkowników

Ta aplikacja ma dużą bazę użytkowników, więc nigdy nie zabraknie Ci nowych członków do przeglądania, wysyłania wiadomości, a nawet poznawania się osobiście.

  • System ostrzegania

Ponadto system powiadomień i alertów pomoże Ci informować o tym, kto ogląda Twój profil, kto właśnie wysłał Ci wiadomość i kto chciałby się z tobą napić kawy w przyszłym tygodniu.

  • Monety

Aby wyrazić bardziej bezpośrednie zainteresowanie kimś, możesz kupić monety, aby wysłać prezenty do określonych członków, aby rozpalić romans i pomóc sobie zabezpieczyć randkę z tą osobą w prawdziwym życiu.

Wady

  • Ograniczenia dla darmowych członków

Niestety, musisz zapłacić trochę pieniędzy za uaktualnione członkostwo, aby uzyskać dostęp do niektórych z najbardziej przydatnych funkcji na stronie, w tym do nieograniczonej liczby wiadomości.

  • Czasami aplikacja może się zawiesić

Ponadto aplikacja może się czasami zawieszać i nie działać tak wydajnie, jak Tinder lub Bumble, więc należy o tym wiedzieć, jeśli oczekujesz, że będzie działać przez cały czas.

para siedzi razem na kanapie

Podsumowanie

Ta internetowa aplikacja randkowa jest przeznaczona dla osób, które chcą się bawić i dobrze bawić podczas odkrywania codziennej sceny randkowej w ich okolicy.

Chociaż możesz znaleźć poważny związek z czasem spędzonym na aplikacji, prawdopodobnie nie zrobisz nic lepszego niż znalezienie połączeń i zwykłych spotkań, ponieważ właśnie tego szuka większość użytkowników.

Istnieje wiele różnych sposobów komunikowania się ze sobą, a utworzony ekran profilu pomoże Ci zdobyć zainteresowanie innych członków, umożliwiając zdobycie większej liczby obserwowanych.

Uważana za bardziej dorosłą z natury i bardziej dojrzałą w swojej wyraźnej treści, QuickFlirt przenosi ją na wyższy poziom pod względem swobodnego randkowania w porównaniu z innymi podobnymi opcjami.

Jeśli jesteś singlem, jesteś gotowy na spotkanie i flirtowanie, QuickFlirt może być odpowiednią aplikacją dla Ciebie.