Erodate jest obecnie jedną z największych na świecie międzynarodowych społeczności portali randkowych.

Założona w 1999 r. Strona jest od tego czasu największym dostawcą przyjemności, zabawy i emocji dla singli i par. Ich celem jest umożliwienie parom (i singlom) huśtania się i odkrywania swoich erotycznych fantazji poprzez różne wydarzenia, podróże, imprezy i inne funkcje.

Witryna ma ogromną bazę danych z ponad 3 milionami członków na całym świecie. Jest dostępny w wielu krajach, ale większość jego członków pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i Holandii. Chociaż główna siedziba znajduje się w Holandii, Erodate działa na całym świecie.

Erodate twierdzi, że jest to nie tylko platforma randkowa – to najlepsze źródło specjalistycznych informacji, które pomogą Ci w idealnej i orgazmicznej erotycznej podróży. Ale czy to jest? Zanurkowaliśmy na popularnej stronie swinging, aby przekonać się sam

kobieta na kolanach u mężczyzny
 • Rejestracja jest łatwa, ale jej ukończenie zajmuje trochę czasu
 • Możesz zarejestrować się ze swoim partnerem jako para
 • Twoje zdjęcia wymagają zgody administratora, zanim zostaną opublikowane
 • Brak propozycji natychmiastowego dopasowania

Rejestracja konta w Erodate jest łatwa, ale zajmuje trochę czasu, jednak i tak trwa to krócej niż na eDarling. Potrzeba około 5 minut lub więcej, aby ukończyć proces. Wynika to z faktu, że platforma wymaga najpierw odpowiedzi na wiele pytań, takich jak status zamachu, czego szukasz itp.

Zostaniesz również zapytany, czy logujesz się jako para lub osoba, która szuka dat randki. Wszystko to jednak jest tego warte, ponieważ jest to sposób, w jaki administratorzy promują Twój profil wśród innych członków, którzy odpowiadają Twojemu gustowi i preferencjom.

Po rejestracji musisz zweryfikować swoje konto przed kontynuowaniem. Sprawdź pocztę e-mail i kliknij link przesłany przez witrynę.

Następnie możesz natychmiast uzupełnić informacje o innym profilu i przesłać świetne zdjęcia, aby zostać zauważonym i doświadczyć większej akcji. Ale zawsze możesz to zrobić później, jeśli nie chcesz najpierw uzupełniać swojego profilu.

Nawiązywanie kontaktu

Kontakt z innymi członkami Erodate wymaga członkostwa premium. Nawet 7-dniowy bezpłatny okres próbny nie pozwoli Ci wysłać wiadomości do żadnego innego członka. Podobnie, zawsze możesz wejść do pokoju czatowego wybranego kraju, ale strona nie pozwoli ci dołączać i wchodzić w interakcje z innymi.

Nie jest to zaskakujące, ponieważ moderatorzy wdrażają jedynie środki bezpieczeństwa. Erodate nie jest zwykłym serwisem randkowym. Konieczne są środki ostrożności w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

Jednak po skorzystaniu z członkostwa premium komunikacja staje się bardzo przydatna. Istnieje wiele par swingowych i singli, którzy wykazują zainteresowanie innymi członkami, kontaktując się z nimi bezpośrednio. Co więcej, bardzo łatwo mówią ci, jakiego rodzaju huśtawki szukają.

Jeśli przypadkiem jesteś ich typem i chcesz się z nimi dobrze bawić, możesz poprosić ich o sprawdzenie swojego profilu. Walidacja to unikalna funkcja, która pozwala innym członkom na ocenianie innych, wskazując, jak prawdziwy i prawdziwy jest członek.

para na tle miasta zachód słońca

Jakie znajdziesz profile?

 • Możesz przesyłać zdjęcia publiczne, prywatne zdjęcia i albumy ze zdjęciami
 • Wyświetl pełnowymiarowe zdjęcia profilowe nawet przy użyciu standardowego konta
 • Poszczególne obrazy i informacje mogą zostać odblokowane dla określonych członków
 • Informacje o profilu są podzielone na kilka sekcji, takich jak wygląd fizyczny, status zamachu, opis o sobie itp.

Z pewnością uzyskanie prawdziwej daty na tej platformie huśtawki jest uzasadnione. Chociaż prawdą jest, że istnieją fałszywe profile, istnieje niewielka szansa, że je spotkasz.

Jak wspomniano wcześniej, witryna z dumą zapewnia swoim użytkownikom tylko bezpieczne i skuteczne randki i wydarzenia. Są więc bardzo surowe, jeśli chodzi o oszustów, fałszywe konta i wabiki. Ponadto zawsze możesz zgłosić wszystko, co uważasz za podejrzane.

Istnieją trzy rodzaje profili dostępnych w Erodate : singiel, para i biznes. Tak, profile biznesowe są dostępne w Erodate. Jednak gdy zaczynasz się rejestrować, masz tylko dwie opcje, które są pojedyncze i kilka.

Z naszych badań wynika, że profile biznesowe są płatne i przed utworzeniem konta musisz skontaktować się bezpośrednio z firmą. Firmy te to kluby, bary i społeczności, które organizują imprezy.

Pamiętaj też, że zawsze możesz edytować / zmieniać informacje w swoim profilu, w szczególności opis o sobie, stronie i zdjęciach. Ta akcja jest bezpłatna podczas 7-dniowego bezpłatnego okresu próbnego, ale musisz subskrybować, aby móc to zrobić po upływie okresu próbnego.

Można też przez smartfona

Aplikacja mobilna Erodate działa dokładnie tak samo jak pełna strona internetowa. Natomiast opinie innych portali randkowych i ich aplikacji możesz przeczytać na stronie głównej single2single. Możesz nawet użyć go do uaktualnienia konta do pełnego członkostwa. Możesz zarezerwować podróż i umieścić swoje imię na listach gości, korzystając z niego.

Należy jednak pamiętać, że aby być użytecznym, potrzebne jest niezawodne i silne połączenie internetowe. Ponieważ platforma oferuje pełne funkcje witryny w aplikacji, może minąć kilka minut, zanim będzie można w pełni załadować stronę.

Jeśli jednak nie możesz uzyskać dostępu do aplikacji mobilnej, Erodate jest również dostępne na stronie mobilnej. Oznacza to, że będziesz mieć do niego dostęp tak długo, jak masz przeglądarkę w telefonie.

Opinie użytkowników portalu

"Muszę przyznać, że Erodate naprawdę dało mi emocje i emocje, których szukaliśmy w innych społecznościach. Nie tylko mogliśmy cieszyć się poznawaniem innych ludzi, którzy są gotowi na tego rodzaju gry erotyczne, które jesteśmy w stanie."
twarz janusza
Janusz (45 lat)

Projekt i wygoda

Wygląd strony internetowej Erodate wydaje się dość prosty. Wygląda elegancko, ponieważ jest ciemne i proste, a jednak w jakiś sposób nie jest atrakcyjne.

Co więcej, po dojściu do końca każdej strony jest tyle pustych miejsc. Mimo wszystko strona jest funkcjonalna i łatwa w nawigacji.

Nie zajmuje to dużo czasu, zanim całkowicie nauczysz się, jak to działa. Naprawdę musisz uzbroić się w cierpliwość, sprawdzając wszystkie jego funkcje, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

kobieta trzyma mężczyznę w koszuli za ramię

Kwestia płatności

Podobnie jak każda inna platforma randkowa, Erodate oferuje członkostwo zarówno bezpłatne, jak i płatne. Jak pokazano powyżej, możesz wybrać, przez ile miesięcy chcesz, aby Twoja subskrypcja trwała.

W rzeczywistości mają inną opcję oprócz tych czterech. Od czasu do czasu oferują promocję na całe życie, która kosztuje 250 USD. Zazwyczaj publikują komunikaty prasowe, gdy zamierzają wprowadzić to raz w życiu ogromną zniżkę. Dlatego jeśli chcesz z niego skorzystać, upewnij się, że zawsze jesteś online, aby sprawdzić wszelkie informacje prasowe.

Kolejną dobrą wiadomością jest to, że Erodate oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny po rejestracji. Pozwala to cieszyć się korzyściami z posiadania członkostwa premium, ale nadal z ograniczeniami. Takie ograniczenia obejmują:

 • Pokój czatu kamery internetowej: możesz czytać czaty, ale nie możesz dołączyć.
 • Sprawdzanie poprawności członków: możesz otrzymywać potwierdzenia, ale nie możesz sprawdzać poprawności innych członków.
 • Dostęp do profili / zdjęć: Zobaczysz tylko pierwsze zdjęcie.
 • Korzystanie z komunikatora internetowego: możesz odbierać wiadomości błyskawiczne, ale nie możesz ich wysłać.
 • Dostęp do blogów: możesz czytać tylko jako pierwszy. Nie możesz jeszcze publikować.
 • Oferowanie usługi innym członkom: Możesz przeglądać oferty, ale nie możesz ich jeszcze zaakceptować. Nie możesz również oferować swojej usługi.
 • Jeśli uaktualnisz swój 7-dniowy okres próbny do członkostwa premium, wszystkie te ograniczenia znikną i będziesz mieć prawo do pełnego korzystania z witryny.

W odniesieniu do odnowienia subskrypcji członkostwo premium odnawia się automatycznie po zakończeniu wybranych warunków (planu). Możesz to wyłączyć, przechodząc na stronę Ustawienia konta.

Cechy i zalety Erodate

Prawda jest taka, że nie będziesz się nudzić Erodate bez względu na to, czy jesteś pełnoprawnym członkiem, czy nie. Mają wiele specjalnych funkcji, które wymagają pełnego członkostwa, ale są też takie, które tego nie robią.

Badania

W tej zakładce będziesz cieszyć się następującymi elementami:

 • Zobacz, kto jest online
 • Sortuj, filtruj i zapisuj opcje wyszukiwania
 • Dołącz do wydarzeń randkowych – tylko dla pełnoprawnych członków
 • Zarządzaj swoim kalendarzem podróży – tutaj możesz wstawić swoje plany podróży, aby poinformować innych, że odwiedzasz ich miasto / kraj.
 • Blogi – czytanie jest bezpłatne, ale publikowanie własnych postów na blogu wymaga pełnego członkostwa. Blogi dotyczą zazwyczaj huśtających się wskazówek i porad oraz doświadczeń na imprezach i wydarzeniach.
 • Oglądaj filmy innych członków – tylko dla pełnoprawnych członków
 • Dołącz do swoich konkursów lub głosuj – mogą brać w nich udział tylko opłacani członkowie. Będą głosować lub wystawiać swoje oceny uczestnikom. Konkursami są na przykład osoby o najpiękniejszej twarzy, piersi itp.
 • Dołącz do imprez i wydarzeń klubowych – w przypadku pełnoprawnych członków możesz dodać się do listy gości bez bezpośredniego kontaktu z klubem.
 • Odwiedź witrynę podróży Erodate i zarezerwuj sobie miejsce na nadchodzące wydarzenia
 • Zatwierdź kogoś lub poproś o potwierdzenie kogoś, kto chce

Połączenie

Tutaj masz następujące funkcje:

 • Skrzynka pocztowa – umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości na imprezy / imprezy klubowe.
 • Messenger – umożliwia natychmiastowe i prywatne łączenie się z innymi członkami. Wymagane jest pełne członkostwo.
 • Kontakty – umożliwia utworzenie własnej listy kontaktów poprzez zapisywanie profili innych członków. Wymaga to również pełnego członkostwa.
 • Pokój czatu – umożliwia dołączenie do pokoju czatu, w zależności od wybranego kraju. Nie możesz jednak z niego korzystać bez płacenia za uaktualniony pełny plan członkostwa.
 • Voyeur Cam – Ta funkcja wymaga pełnego członkostwa i posiadania odtwarzacza flash na komputerze stacjonarnym lub telefonie komórkowym. Zobaczysz tutaj w czasie rzeczywistym pokazy singli i par świetnie się bawiących.
 • Grupy – dostęp do grup, w których dołączyłeś oraz do innych grup, w których prawdopodobnie chciałbyś być częścią
 • Obejrzane mnie – lista osób, które oglądały Twój profil i wykazały zainteresowanie tobą

Promocja Erodate

W ten sposób strona promuje swoją stronę internetową. Będziesz miał:

 • Program partnerski – możesz współpracować z Erodate i być popularnym, rejestrując się w aplikacji programu partnerskiego.
 • Promuj Erodate – dostępny jest szablon, w którym możesz po prostu wpisać adresy e-mail znajomych i współpracowników. Następnie otrzymają zaproszenie od Erodate, w którym wspominają, że je skierowałeś.
 • Bransoletki – są to przedmioty płatne, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz skorzystać ze zniżek w sklepach, wydarzeniach i imprezach powiązanych z Erodate.

Wygląd profili

Odwiedzając profil, będziesz mieć również możliwość wykonania następujących czynności:

 • Wyślij właścicielowi konta e-mail – tylko dla pełnoprawnych członków
 • Sprawdź ich historię – tylko dla pełnoprawnych członków
 • Dodaj notatki do profilu takiego członka
 • Podaj taką weryfikację członka
 • Dodaj takiego członka do zakładek i zapisz go na liście kontaktów
 • Zaproś takiego członka na imprezę / wydarzenie
 • Podobnie jak profil takiego członka
para przytulona nad morzem

FAQ

Czy Erodate jest darmowe?

Platforma oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne funkcje. Podstawowe członkostwo nie wymaga płatności, ale musisz subskrybować ich plany, jeśli chcesz korzystać z najważniejszych funkcji witryny.

Czy Erodate jest bezpieczny i legalny?

Tak, strona jest bezpieczna i legalna. Chociaż jest dość wyzwolony, ma środki bezpieczeństwa zapobiegające nieuczciwym i złośliwym działaniom, które naruszają ich zasady i warunki.

Jak działa Erodate?

Erodate pozwala parom i samotnym szukać członków, którzy są gotowi na ekscytujące akty seksualne. Daje ci możliwość korzystania ze wszystkich swoich funkcji zgodnie z twoimi preferencjami.

Ponadto niektórzy z jej członków organizują imprezy, na których możesz dodać siebie jako część listy gości, jeśli jesteś członkiem premium. Ci członkowie to czasem kluby i bary erotyczne, które znajdują się w Twojej okolicy. Sama strona co jakiś czas organizuje imprezy, spotkania i podróże.

Czy mogę zmienić status zamachu z singla na parę lub odwrotnie?

Tak możesz. Musisz jednak skontaktować się z działem pomocy witryny, aby mogli Ci pomóc. Przed skontaktowaniem się z personelem należy również upewnić się, że tekst profilu (informacje) i zdjęcia zostały zaktualizowane. Pomoże to ich obsłudze klienta ustalić, czy możesz zmienić swój status.