Nazwa eDarling jest bardzo znana w krajach, w końcu są to jedne z najlepszych serwisów randkowych dla singli w Internecie. Od 2009 roku platforma ta jest popularna wśród tak wielu członków, że chcieliśmy koniecznie mieć twoje zdjęcie. Jak poważny jest ten serwis randkowy i jak idzie na przykład z Fakeprofilen? Czy to zgrywanie czy oszustwo? Co może wyglądać nowy klient i co powinien wiedzieć przed otrzymaniem powiadomienia? Jak postępować z ochroną danych? Badaliśmy te kwestie i już wcześniej prezentujemy tutaj nasze wyniki.

Jeśli chodzi o powagę eDarling, ponad 2,8 miliona użytkowników nie może się mylić. W całej Europie jest nawet ponad 13 milionów członków, skorzystaj z eDarling, aby znaleźć odpowiedniego partnera. Ten rynek usług randkowych różni się od innych, ponieważ struktura członkostwa jest bardzo zróżnicowana. Od naukowców o rzemieślnikach i gospodyni domowej. Tutaj możesz wpaść w zgiełk i ludzi w odosobnieniu. To, że Fakeprofile i martwe pliki są usuwane jak najszybciej przez samą firmę, sugeruje, że podejmowane są wysiłki dla jej członków i chcieliby zaoferować im dobrą obsługę. Test osobowości może bezpośrednio określić, co Cię interesuje i kogo lub czego dokładnie szukasz. Konto eDarling w propozycjach przesyłanych członkom. Prawdopodobieństwo, że wniosek jest zgodny z osobistymi życzeniami, wzrasta zatem wielokrotnie. Stosunek mężczyzn do kobiet jest zrównoważony w eDarling. W tej chwili 48% mężczyzn i 52% kobiet szuka partnera. Ponieważ okładka jest prawdopodobnie dostępna dla prawie każdej puli.

elegancka para na randce w niebieskich ubraniach

Przegląd wszystkich sprzedawców

Na eDarling spotykasz ludzi poważnie traktujących o miłości, ale także tych, którzy szukają nieszkodliwego flirtowania. Fakt, że reprezentowani są w każdym wieku i pochodzeniu, nigdy nie jest nudny. Relacje między kobietami i mężczyznami z handlu są zrównoważone, co stanowi lepszą procedurę pojednawczą. Jakość każdego profilu jest wysoka. Można to częściowo wytłumaczyć chęcią członków, którzy są naprawdę poważni i dlatego sprawiają kłopoty. Z drugiej strony jest klient, który jest jednym z radą i działa z boku, jeśli nie wiesz.

Tak, wsparcie zajmie się tym osobiście, że blok pisarza upada i daje pomysły, jak uzyskać właściwe światło. Tak wiele wsparcia i przyjazności dla klientów może pochodzić z innych serwisów randkowych, które sobie tylko życzą. Osobista opieka, którą eDarling otrzymała od swoich klientów, służy również do uwalniania członków irytujących podróbek. Wreszcie, nie należy bawić się uczuciami i to wydaje się być jednym z mottów tej platformy.

Obsługa klienta nie jest idealna dla członków eDarling i jest pobierana w dowolnym momencie. Ta pomoc, oferowana, profile na stronie bardziej pouczające niż inne. Podanie nazwy sugeruje, że potencjalni klienci wiedzą już, że nie masz nic do ukrycia, i mówi, że jest śmiertelnie poważny. Każdy, kto ma obawy, które uwidacznia to oświadczenie Profil Google dla całego świata, jest w błędzie. Ponieważ eDarling chroni swoich członków i sprawia, że ​​wyszukiwarka jest prawie niemożliwa do znalezienia i ujawnienia świata.

Oferty bonusowe dla klientów

Ponieważ członkostwo w eDarling niekoniecznie jest tanie, zastanawialiśmy się kiedyś, czy można znaleźć rabaty, a jeśli tak, to jak dobrze. Jedno po pierwsze: jak wszędzie w Internecie Kod eDarling «powinien nadążyć za wyszukiwaniem takim jak» eDarling Off «lub» co jakiś czas ma otwarte oczy, ponieważ często można znaleźć dobre oferty. W październiku 2015 r. Istnieje możliwość np. Wypłacania składki co miesiąc, jeśli zarezerwujesz członkostwo na 6 miesięcy. W przeciwnym razie obiecaj trzecią również 30% zniżki lub tym podobne.

Porada od specjalistów: co jakiś czas w Boże Narodzenie lub Walentynki zapytaj wyszukiwarkę, której ufasz, co może dla Ciebie zrobić. W tych czasach działania zwykle występują w obfitości.

I płatność

Jak wspomniano, eDarling oferuje różne modele, aby zostać członkiem. Po pierwsze, jest bezpłatne członkostwo, które obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść przez aplikację i test osobowości. Również tutaj możesz wysyłać wiadomości, ale są to ograniczone znaki. Jeśli chcesz zobaczyć profil w tym. Zdjęcie profilowe, więc musisz o to zapytać i odblokować go indywidualny użytkownik. Poprzez członkostwo premium wszystkie ograniczenia są usuwane i możesz wysyłać wiadomości, które mogą być długie, jak chcesz. Komunikacja jest zatem nieograniczona. Zdjęcia profilowe są natychmiast widoczne, gdy tylko ktoś szuka profilu i nie trzeba go włączać. Podobnie można wyświetlać wszystkie zdjęcia i zdjęcia tej osoby, które udostępnił innym członkom premium.

Ponadto w eDarling istnieje trzeci wariant subskrypcji, a mianowicie subskrypcja Premium Plus. Dzięki tej wersji premium jest ponownie lepiej chroniony przed podróbkami. To konkretny przykład, że weryfikacja tożsamości jest widoczna. eDarling opuścił twój profil znaczek, który mówi, że jesteś prawdziwy i po prostu nie jesteś fałszywy. I odwrotnie, możesz zobaczyć również na każdym profilu, czy poprosiłeś Członek również ukończył kontrolę tożsamości i to się udało. Trzeba przyznać, że jest to dość mały, ale nie dość nieistotny szczegół. Następnie uzyskaj od członków z subskrypcją Premium Plus potwierdzenie odczytu wiadomości i wiadomości. w sam raz dla wszystkich niecierpliwych!

Koszty różnych subskrypcji są różne i jeszcze się na sobie opierają. Ma to zastosowanie, podobnie jak w przypadku większości subskrypcji, że średni czas trwania jest zawsze zawsze droższy niż długoterminowe zobowiązanie. Podobnie jak członkostwo premium na 3 miesiące 194,70 €, co odpowiada 64,90 € miesięcznie. 6 miesięcy kosztuje 269,40 €, dokładnie 44,90 € miesięcznie lub jeden kończy subskrypcję przez cały rok, całkowicie kosztuje 358,80 €, a tym samym 29,90 € miesięcznie.

Członkostwo Premium Plus kosztuje dokładnie 5 € więcej miesięcznie, co naprawdę stanowi wyraźny wzrost. Możesz zapłacić tradycyjnym, poleceniem zapłaty, ale także kartą kredytową i PayPal. Akceptowane karty kredytowe to VISA, American Express, MasterCard i Diners Club.

Prywatność i ochrona danych

Tylko wtedy, gdy wszystkie dotychczasowe środki bezpieczeństwa przyznane TÜV będą upragnioną pieczęcią bezpieczeństwa technicznego. Jak wspomniano w tekście, eDarling u. A ma. Otrzymał tę pieczęć i tym samym okazał się absolutnie bezpieczny. Dla dokładnego zrozumienia: TÜV przyznaje tę nagrodę lekko. W szczególności eDarling miał ponad 100 indywidualnych kryteriów, od bardzo dobrych do dobrych, a tym samym odpowiadał pełnej satysfakcji klienta. Tylko wtedy przyznawana jest upragniona nagroda.

Dodatkowo eDarling gwarantuje swoim członkom ochronę anonimowości, że z. B. jest używany w wyszukiwarkach. Dzięki prawdziwym imionom budzą wśród nich wrażenie, że nie masz nic do ukrycia. I to dobrze, ponieważ nikt nie chce być prowadzony przez nos. Tam, gdzie inne platformy, o których nie pomyślał eDarling, są takie, że wyszukiwarki zwykle mogą znaleźć profile, tylko po wpisaniu swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Ale co to jest dla współpracowników lub szefa, jeśli i gdzie szukasz partnera? Dokładnie nic. Davor eDarling chroni swoich członków: profile nie mogą być udostępniane stronom trzecim przez wyszukiwarki takie jak Google i Co. Toll: Więc tylko ludzie mogą profil i zdjęcia, które również w tej samej łodzi i szukają partnera.

Podobnie testowane są profile, które nie są całkowicie lub wykazują rozbieżności między podanymi datami, dlatego klient dba o to osobiście, sprawdza je i szybko usuwa, gdy zaufanie jest fałszywe. Dlatego może być kilka aplikacji dziennie mniej, można je znaleźć, ale poważni ludzie z poważnymi intencjami.

Do obsługi klienta

Jak już wspomniano, nie obawia się osobistego kontaktu eDarling ze swoimi członkami, co nie jest bardzo powszechne w cyfrowym świecie. Jeśli masz problemy lub chcesz coś zgłosić, wystarczy zadzwonić na infolinię lub wysłać wiadomość e-mail – obsługa powraca dość szybko. Fałszywe profile są natychmiast umieszczane pod mikroskopem i opcjonalnie szybko usuwane. A nawet w przypadku pytań profilowych, takich jak „Co mogę urozmaicić swój profil?” Lub znalezienie odpowiednich zdjęć profilowych to wsparcie klienta zawierające słowa i czyny.

Użyteczność strony

Rejestracja nowego klienta jest przetwarzana szybko. Powinieneś spodziewać się około 10 minut, podczas których test osobowości nie jest jeszcze brany pod uwagę. Dla niecierpliwych na pocieszenie możemy polecić Erodate (przeczytaj recenzję) gdzie nie trzeba na szczęście czekać. Aby uważać na fałszywych użytkowników, eDarling zwraca szczególną uwagę na to, jak ukończyć aplikację: Jeśli wszystkie dane można rozpocząć od razu. Jeśli informacje są fragmentaryczne lub sprzeczne, wniosek nie zostanie przyjęty. Dlatego ważne jest, abyś poświęcił trochę czasu.

Mobilna aplikacja

eDarling oferuje również aplikację mobilną, w której możesz zalogować się do swojego profilu. Program obsługuje wszystkie Androidy i iPhone’y, sama aplikacja jest w każdym sklepie do pobrania za darmo.

Aplikacja ma strukturę podobną do strony internetowej i dlatego jest bardzo łatwa w użyciu. Tutaj możesz także włączyć powiadomienia push, dzięki czemu będziesz wiedział, kiedy każdy nowy uśmiech i każda nowa wiadomość. W aplikacji mobilnej dostępne są wszystkie funkcje, z których jedna jest już używana za pośrednictwem strony internetowej. Tak więc jeśli poszukujesz czegoś innego niż eDarling, w każdej chwili wróć na stronę główną.