Od ponad 15 lat be2 jest singlem na całym świecie poprzez swoje serwisy randkowe. Ta niemiecka firma, założona w 2004 roku, twierdzi, że jest jednym z wiodących serwisów randkowych w Europie. Od czasu swojej premiery be2 rozszerzył działalność w 38 różnych krajach i twierdzi, że dopasował tysiące par za pośrednictwem swojego serwisu randkowego.

Algorytm dobierania Be2 umożliwia jego członkom spełnienie prawowitego dopasowania. Jednak tylko członkowie premium mają dostęp do niezbędnych funkcji kontaktowych, takich jak czytanie i wysyłanie wiadomości. Wolni członkowie nie mogą nic robić na platformie randkowej oprócz przeglądania swoich meczów, w których większość ma ocenzurowane twarze. Stąd powód, dla którego członkowie be2 są zachęcani do subskrypcji członkostwa premium. Jeśli to ci nie odpowiada, sprawdź inne recenzowane portale (powrót do strony głównej)

Przeczytaj naszą pełną recenzję be2 i dowiedz się, czy subskrybowanie członkostwa premium jest warte twoich pieniędzy.

Struktura użytkowników

Większość członków be2 pochodzi z różnych krajów w Europie. Członkowie tego serwisu randkowego są zróżnicowani pod względem wieku i płci. Ponieważ be2 to portal randkowy, większość jego członków poważnie szuka miłości i długoterminowych związków. Wydaje się jednak, że jest tylko kilku aktywnych członków premium w serwisie randkowym ze względu na wysoką opłatę abonamentową premium.

Niektóre źródła podają, że be2 ma ponad 30 milionów użytkowników na całym świecie. Jednak na stronie głównej be2 wyraźnie stwierdzono, że serwis randkowy ma ponad 766,000 singli. Możliwą przyczyną tego byłoby oczyszczenie strony przez członków witryny – usunięcie nieaktywnych i podejrzanych profili po opublikowaniu dziesiątek kontrowersyjnych oszustw.

młoda para w samochodzie ślubnym

Jak się zalogować

Przed założeniem konta na be2 musisz najpierw ujawnić swoją płeć i preferencje seksualne. Jeśli jesteś gejem, możesz wybrać tę samą płeć. Następnie musisz podać swój adres e-mail w celu weryfikacji konta i celów rozliczeniowych. Nazwij nazwę użytkownika po.

Po zatwierdzeniu nazwy użytkownika zostaniesz poproszony o odpowiedź na test osobowości. Test osobowości obejmuje pytania o twoją postać, postrzeganie różnych rzeczy i osobowość twojego idealnego dopasowania. Odpowiedzi na te pytania są najczęściej udzielane poprzez wybranie, czy „jesteś więcej tym czy tamtym” za pomocą ponumerowanej skali 1-5. Po zakończeniu testu osobowości be2 obliczy wyniki, które będą podstawą rekomendacji meczu.

Proces rejestracji nie kończy się na tym. Następnie musisz przekazać na stronie randkowej część swoich danych osobowych. Obejmują one imię i nazwisko, datę urodzenia, lokalizację, zawód, wykształcenie, dochód (nieujawniony dla innych członków), religię, nawyki i niektóre szczegóły dotyczące Twojej osobowości i wyglądu. Wszystkie pola muszą zostać wypełnione.

Gdy otrzymasz sygnał do kontynuacji, be2 poprosi o przesłanie zdjęcia profilowego. Możesz zamazać swoje zdjęcie profilowe, aby wyświetlało się tylko członkom premium lub niektórym użytkownikom, którym je wybierzesz. Przesyłanie zdjęcia profilowego nie jest wymagane, ale zdecydowanie zalecane.

Poznawanie ludzi

Bycie członkiem premium na be2 sprawia, że jesteś nie do powstrzymania, jeśli chodzi o interakcję z innymi członkami strony randkowej. Możesz czytać i wysyłać nieograniczoną liczbę wiadomości do swoich meczów, a także umieszczać członków na liście Ulubionych.

Be2 ma dwa sposoby dobierania członków. Pierwszym z nich jest zalecenie dopasowania oparte na kompatybilności. Be2 dostarcza listę zgodnych propozycji dopasowania, która jest odświeżana co 24 godziny. Każda sugestia ma znacznik (okrąg) i liczbę, która reprezentuje stopień zgodności z tym konkretnym dopasowaniem. Okrąg jest obrysowany kolorem zielonym, który reprezentuje to, jak bardzo jesteś podobny, a kolorem czerwonym, który pokazuje, jak bardzo różnisz się ty i ten mecz. Liczba w tym kręgu jest wynikiem zgodności. Im wyższa liczba, tym lepiej.

Innym podejściem do dobierania partnerów w be2 jest „Głosowanie obrazem”. Na prawym pasku bocznym strony „Mecze” zobaczysz funkcję dopasowania typu ruletka. Wyświetlane jest zdjęcie potencjalnego dopasowania, a pod nim znajdują się dwa przyciski akcji: „X” i przycisk kciuka w górę. Wybranie przycisku kciuka w górę spowoduje wysłanie sympatii do tego konkretnego użytkownika, a wybranie „X” spowoduje automatyczne przejście do następnego zdjęcia.

Jakość profili użytkowników

Profile członków be2 mogą wyświetlać wiele informacji o osobowości i zainteresowaniach użytkownika, biorąc pod uwagę, że użytkownik wypełnia każdą sekcję swojego profilu. Każdy profil ma sekcję „O mnie”, która jest zwykle wprowadzeniem jednoliniowym napisanym przez tego konkretnego użytkownika. Poniżej znajduje się krótki przegląd podstawowych informacji użytkownika i szczegółów dotyczących wyglądu.

Treść każdego profilu członka pokazuje szczegóły dotyczące zainteresowań członka. Zainteresowania te są uporządkowane według kategorii, takich jak muzyka, czytanie, sport, filmy, jedzenie, wakacje. Ta sekcja pokazuje również cechy i cechy charakterystyczne.

Na prawym pasku bocznym każdego profilu członka znajduje się sekcja o nazwie „Twoja zgodność”. W tej sekcji pokazany jest twój wynik zgodności z tym członkiem, podobnie jak podsumowanie punktów podobieństwa tego, co cenisz. Istnieje również wyjaśnienie i bardziej szczegółowy wykres zgodności z tym konkretnym członkiem, po kliknięciu przycisku „Więcej szczegółów na temat dopasowania”.

Mobilność

Aplikacja mobilna Be2 oferuje te same funkcje, co jej odpowiednik na stronie internetowej. Został zaprojektowany, aby zapewnić wszystkim użytkownikom be2 doskonałe doświadczenie randkowe na urządzeniach mobilnych. Funkcje są zorganizowane jako zakładki w górnym menu, a ustawienia konta można znaleźć w zwiniętym menu po prawej stronie.

Podczas gdy Twoje mecze są wyświetlane na liście w witrynie, aplikacja mobilna pokazuje je za pomocą siatki dwukolumnowej. Siatka pokazuje zdjęcia profilowe twoich meczów wraz z ich nazwami, wiekiem, lokalizacjami i wynikiem zgodności.

Podobnie jak w przypadku profili członków, zdjęcie profilowe użytkownika zajmuje większość ekranu i trzeba przewinąć w dół, aby zobaczyć informacje o jego profilu. Przyciski kontaktowe, takie jak wiadomości i dodawanie do listy Ulubionych, znajdują się po prawej stronie, najeżdżając myszką na zdjęcie profilowe członka.

Ogólnie rzecz biorąc, z aplikacji mobilnej można korzystać, gdy chcesz sprawdzić swoje codzienne mecze i odpowiedzieć na wiadomości.

Projekt i użyteczność

Projekt strony internetowej Be2 jest prosty i łatwy w użyciu. Ponieważ na początku nie ma żadnych specjalnych funkcji, witryna nie ma bałaganu i ma tylko dwie główne zakładki w głównym menu nagłówka. Te dwie funkcje – Dopasowania i Skrzynka odbiorcza wiadomości – są reprezentowane przez ikony i pokazują czerwone bąbelki powiadomień, jeśli masz nowe dopasowania lub wiadomości.

Podstawowa kolorystyka witryny Be2 obejmuje kolory biały, szary i różowy. To pobudza serwis randkowy do robienia tego, co jest do zrobienia, czyli do łączenia ludzi. W projektowaniu aplikacji internetowych i mobilnych be2 nie ma nic wyszukanego. Interfejs użytkownika aplikacji jest przyjemny dla wszystkich przedziałów wiekowych i poziomów użytkowników.

Czy be2 jest drogie czy tanie?

Członkostwo premium w be2 ma kluczowe znaczenie, jeśli chcesz dostać coś ze strony randkowej. Wszystkie funkcje kontaktowe be2 wymagają subskrypcji premium. Jeśli jesteś członkiem bezpłatnym, wszystko, co możesz zrobić, to zobaczyć swoje codzienne mecze. Jednak większość członków decyduje się ukryć swoje zdjęcia profilowe dla darmowych członków i możesz poprosić o dostęp, aby je zobaczyć, tylko jeśli masz członkostwo premium.

Członkostwo premium jest automatycznie odnawiane w be2, z wyjątkiem użytkowników, którzy rejestrują się w stanach Kalifornia, Oregon, Wirginia, Luizjana, Connecticut i Nowy Meksyk. Twoje członkostwo premium jest automatycznie odnawiane po tej samej cenie i czasie trwania pakietu, z którego początkowo korzystałeś.

Cechy szczególne

Be2 zawiera kilka specjalnych funkcji, dzięki którym randki będą przyjemne i bezproblemowe.

Po prostu zapytaj

Ta funkcja pozwala zadać dopasowanemu pytanie z tekstem z listy. Dzięki temu możesz dowiedzieć się więcej o osobie bez angażowania się w pełną rozmowę. Ułatwia to także osobom, które boją się wykonać pierwszy ruch. Korzystając z JUST ask, musisz po prostu usiąść i poczekać na odpowiedzi oraz pozwolić rozmowie płynąć.

Indeks Be2

Indeks Be2 jest wynikiem złożonego obliczenia między wynikami testu osobowości a informacjami o profilu. Jest wskaźnikiem twojej osobowości w porównaniu do innych. Twój indeks Be2 jest analizą twoich tendencji między racjonalnością a emocjonalnością, tradycją a innowacją, dystansem a przywiązaniem i obserwacją a odczuwaniem.

Indeks Be2 służy do oceny stopnia kompatybilności z inną osobą. Oto jak są dobierane twoje mecze. Możesz przeczytać więcej szczegółowych informacji na ten temat po prawej stronie każdego odwiedzanego profilu w sekcji „Więcej szczegółów na temat dopasowywania”. Jeśli uważasz, że indeks Be2 jest niedokładny, zwróć uwagę, że indeks Be2 jest jedynie wartością względną.

Członkostwo

Kto może dołączyć do be2?

Każdy, kto chce znaleźć odpowiednie dopasowanie, może dołączyć do be2.

Czego potrzebuję, aby dołączyć do be2?

Dołączenie do be2 wymaga posiadania prawidłowego adresu e-mail. Musisz także podać dane osobowe na swój temat.

Czy członkostwo premium be2 jest automatycznie odnawiane?

6-miesięczne członkostwo Be2 jest odnawiane automatycznie

Czy be2 ma gwarancje, że znajdę dopasowanie za pośrednictwem serwisu randkowego?

Be2 zapewnia profile, które spełniają Twoje kryteria idealnego dopasowania. Jednak to od Ciebie zależy, jak będziesz współdziałać z innymi członkami.

Jak działa algorytm dopasowywania be2?

Be2 bierze pod uwagę twoje odpowiedzi do testu osobowości. Porównuje twoje odpowiedzi z odpowiedziami innych członków, aby obliczyć twoją kompatybilność.