Dlaczego pierwsze wrażenie ma znaczenie?

Pierwsze wrażenia mają znaczenie – zwłaszcza jeśli chodzi o pierwszą randkę. Robienie właściwych rzeczy na pierwszej randce pozwala ci mieć niesamowite doświadczenia z tą kobietą. Ale jeśli zepsujesz pierwszą randkę, istnieje spora szansa, że nawet nie zobaczysz jej ponownie. Jeśli szukasz pomocy w zrobieniu tak dobrego pierwszego wrażenia, oto kilka wskazówek na temat rzeczy, które należy zrobić na pierwszej randce.

Zacznij od pewności siebie i przyjaźni

Pierwsze randki mogą być bardzo napięte, szczególnie wcześnie. Tak więc ważną rzeczą do zrobienia na pierwszej randce jest złagodzenie napięcia i sprawienie, by sprawy potoczyły się pozytywnie. Jak możesz to robić? Wykonując te dwie rzeczy:

Po pierwsze, pamiętaj o zaufaniu podczas spotkania z kobietą na początku randki. Utrzymuj głowę, nawiązuj kontakt wzrokowy i uśmiechaj się. Rozluźnij mięśnie i unikaj uwalniania energii poprzez wiercenie się lub inne niepotrzebne i niekontrolowane ruchy. Projektując tę ciepłą, przyjazną pewność siebie, pomożesz jej się zrelaksować i podekscytować na randkę.

Po drugie, zacznij rozmowę od lekkiego, żartobliwego żartu. Nie próbuj jeszcze wchodzić w coś zbyt osobistego. Uzupełnienie czegoś, co postanowiła ubrać na pierwszą randkę, a może nawet lekkie podrażnienie pomoże złagodzić to napięcie, dzięki czemu oboje poczujecie się bardziej swobodnie ze sobą.

Spraw, aby data była interesująca

Jeśli chodzi o rzeczywiste zajęcia i rzeczy do zrobienia na pierwszej randce, spraw, aby pierwsza randka była przyjemna i wyjątkowa. Spotkanie przy drinku w barze może być w porządku, ale spotkanie w barze z basenem, rzutkami, a nawet karaoke może być bardziej zabawne. I zamiast spotkania na obiedzie, podczas którego oboje możecie czuć presję ciągłego wymyślania interesujących rozmów, zaproś ją i wspólnie ugotujcie obiad. Takie wspólne działania mogą odciążyć rozmowę i dać ci coś do rozmowy, aby data nie była nudna.

Usiądź obok siebie

Jeśli skończysz wychodząc w jakieś miejsce, do baru, na kolację lub w inne miejsce siedzące, jedną rzeczą do zrobienia na pierwszej randce, o której większość facetów nigdy nie myśli, jest siedzenie obok kobiety, a nie naprzeciwko niej. Siedzenie naprzeciw siebie i posiadanie bariery (stołu) między sobą tworzy bardziej opozycyjną dynamikę. Ale siedzenie obok siebie może pomóc wam czuć się bardziej związanymi i współpracującymi, tak jak oboje jesteście w tym samym „zespole”.

Odfiltruj kobiety

Jeśli chcesz być kobietą o wysokiej wartości, za którą gonią kobiety, chcesz użyć randki jako szansy na odfiltrowanie kobiet. Zamiast próbować „nakłonić kobietę do polubienia”, umówić się na drugą randkę lub zabrać ją do domu, bardziej skup się na ustaleniu, czy jest to typ dziewczyny, którą chciałabyś polubić, umówić się z tobą lub spać z tobą. Trzymaj się wyższych standardów w stosunku do kobiet, z którymi się spotykasz, a naturalnie będziesz postrzegany jako bardziej selektywny i wartościowy. Kobiety będą bardziej wdzięczne za twoją uwagę i sympatię, jeśli zobaczą, że jest to coś, co muszą zarobić – a ty nie rozdajesz tych rzeczy żadnej atrakcyjnej kobiecie, która stanie ci na drodze.

Pokaż swoje zainteresowanie

Jeśli chcesz się upewnić, że twoja randka się nie skończy, gdy powie „bądźmy przyjaciółmi”, musisz w pewnym momencie wyrazić swoje zainteresowanie. Jak ty Jednym z najlepszych sposobów na pokazanie zainteresowanej dziewczynie jest dotyk. Dotknij jej wcześnie i często przez cały czas. Możesz na przykład położyć rękę na jej plecach lub ramieniu, gdy pochylasz się, aby z nią porozmawiać. Lub poprowadź ją za plecami, gdy przechodzi przez drzwi. Łącząc dotyk z twoją randką, będziesz w stanie pokazać jej, że jesteś zainteresowany, jednocześnie budując napięcie seksualne, które istnieje między tobą.

dwie dziewczyny i chłopak na pierwszym spotkaniu

Utrzymuj silny kontakt wzrokowy

Jedną z najlepszych rzeczy, które możesz robić w ciągu dnia, jest silny kontakt wzrokowy . Poprzez sam kontakt wzrokowy możesz nawiązać głębokie połączenie z kobietą, z którą się spotykasz. Jest to szczególnie ważne w tych momentach, gdy wszystko idzie dobrze. Jeśli przyjdzie niezręczna cisza lub nie jesteś pewien, co powiedzieć lub zrobić, nie odrywaj oczu od siebie, szukając pomocy. Pozwól się zrelaksować, biorąc głęboki oddech w brzuch i utrzymuj silny kontakt wzrokowy. Chwile takie jak te stworzą silniejsze połączenia i zrobią więcej, aby zbudować atrakcję niż wypełnienie przestrzeni bezczynną paplaniną.

Przejmij kontrolę

Wreszcie, jeśli chcesz, aby dziewczyna, z którą się umawiasz, mogła się zrelaksować i dobrze się bawić, ważne jest, abyś przejął kontrolę. Nie nakładaj na nią decyzji, co robić w dniu, gdzie iść, jak długo to zajmie itp. I na pewno nie czekaj, aż „zrobi ruch” i przeniesie sprawy na wyższy poziom. (może, ale często chce, żebyś to zrobił). Chcesz przejąć kontrolę i być liderem przez cały czas. Chcesz usiąść za kierownicą, jeśli chodzi o planowanie działań i przenoszenie rzeczy na wyższy poziom, a ona też tego chce. Ponieważ jeśli wie, że masz zapewnioną całą logistykę związaną z datą – jeśli wie, że możesz przyspieszyć pocałunek, gdy nadejdzie odpowiedni czas – nie będzie musiała się martwić żadną z tych rzeczy. Może po prostu się zrelaksować i dobrze się bawić.