Partner na odległość – Jak sobie poradzić?

Relacje rozwijają się na „małych” rzeczach, takich jak wysyłanie sobie nawzajem słodkich SMS-ów i wiedząc dokładnie, jakie dodatki polubisz na swojej pizzy. Jednak relacje na odległość mogą wymagać tej intymności nieco bardziej niż innych. Kiedy mieszkasz z dala od partnera i nie widujesz go tak często, jak chcesz, szczególnie ważne jest, aby utrzymać romans przy użyciu słów i działań. Istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić dla swojego partnera na odległość, które będą oznaczać dla nich świat, nawet z daleka.

„Na pierwszy rzut oka związek na odległość nie różni się niczym od lokalnego”, powiedział wcześniej Elite Daily trener randek i trener Lori Salkin . „Dwie osoby są przedstawiane lub spotykają się z nadzieją, że może to być ta… Różnica w relacjach na odległość polega na tym, że związek jest od razu znacznie bardziej obciążany z powodu różnicy w zaangażowaniu koniecznym do rozwoju i podtrzymujcie związek ”. Pozostanie w kontakcie i synchronizacja może wymagać dodatkowej pracy od obu partnerów.

Aby pozostać blisko pomimo dystansu fizycznego, bądź kreatywny dzięki sposobom okazywania swojej miłości. Możesz nie być w stanie ich pocałować lub przytrzymać za rękę IRL, ale nadal możesz je pocieszyć po długim dniu, wysyłając SMS lub telefon. Chodzi o to, aby pozostać w zgodzie z ich emocjami i stworzyć fundament zaufania i komunikacji. Wirtualne „randki” mogą być równie zabawne, jak zawiesza się osobiście. Liczy się to, że spędzasz razem czas.

Aby trochę wstrząsnąć, zaskocz swojego partnera specjalnym gestem miłości. Nie musi być drogi ani fantazyjny, ale powinien być dla ciebie autentyczny.

miłość online przez laptopa

Napisz im listy

Kto powiedział, że ślimak jest nieaktualny? Jest coś tak romantycznego w otrzymywaniu odręcznego listu od osoby, którą kochasz. Napisz do swojego partnera informację o tym, jak bardzo za nim tęsknisz, i poproś, aby odpisał jak najszybciej. Gdy cierpliwie czekasz na ich odpowiedź, poczujesz się trochę, jakbyś cofnął się w czasie.

Zaprojektuj dla nich zabawną przygodę

Wykonaj trochę badań, aby odkryć zabawne wydarzenia i działania, w których mieszka Twój partner. Następnie zaskocz ich, planując dla nich popołudniową lub wieczorną randkę solo! Możesz wybrać trasę, wybierając miejsca , które pokochasz. Następnie podczas kolejnej wizyty możecie wspólnie odwiedzić te miejsca.

Odliczaj dni do ponownego połączenia

Przypomnij im, że nie możesz się doczekać, aby zobaczyć je ponownie , i że śledzisz, jak długo trzeba czekać. Wysyłaj krótki tekst każdego ranka z liczbą dni pozostałych do odliczania. To da wam oboje coś namacalnego na co czekacie.

Wyślij im książkę do wspólnego przeczytania

Załóż własny dwuosobowy klub książki, czytając coś razem i poświęcając czas na dyskusję przez telefon. Wyślij swojemu partnerowi nową książkę w spersonalizowanym pakiecie opieki wraz z harmonogramem czytania i zestawem pytań do dyskusji. Może to pomóc w szybkich rozmowach, dzięki czemu możesz dowiedzieć się więcej o sobie.

Zrób jej playlistę

Za każdym razem, gdy słyszysz piosenkę, która przywodzi na myśl partnera, dodaj ją do listy odtwarzania. Następnie, gdy osiągnie długość, z której jesteś zadowolony, wyślij go do nich. Mogą ustawiać się w kolejce za każdym razem, gdy cię brakuje.

Często się melduj

Każda para ma inną codzienną rutynę komunikacji i chociaż nie wszyscy chcą pisać SMS-y przez cały dzień, ważne jest, aby być na bieżąco z tajnikami ich życia – szczególnie, gdy nie możesz być razem osobiście. Postaraj się zameldować co najmniej raz dziennie, pytając, jak się miewa twój partner i jak możesz go wspierać.

Zaplanuj seksowny czas

Niezależnie od tego, czy chodzi o seks na skypie, przez telefon, czy o wyznaczony czas wysłania do siebie nagości, pielęgnowanie fizycznej intymności może pomóc utrzymać seksowną iskrę przy życiu. Sesje na długich dystansach mogą być równie gorące jak tradycyjne romps – a dodatkowo sprawiają, że jesteś o wiele bardziej podekscytowany, gdy znów widzisz się osobiście.

Zaplanuj datę filmu

Czy jest jakiś film, który oboje chcielibyście zobaczyć? Wyszukaj pokazy w swoim mieście i gdziekolwiek mieszkasz. Następnie, gdy znajdziesz dwa razy, które są blisko siebie, przejdź do filmu w swoich domach i zadzwoń do siebie później. Jeśli wolisz pozostać w środku, możesz także umieścić w kolejce film Netflix razem i przedyskutować go na bieżąco w tekście.

Wyślij im kwiaty lub deser

Jest niewiele rzeczy lepszych niż otrzymywanie kwiatów lub czekolady po długim i zniechęcającym tygodniu. Jeśli zauważysz, że twoje okrzyki wydają się przygnębione, wyślij im partię ciastek lub ulubioną przekąskę.

mężczyzna i kobieta z telefonami

Podziel się posiłkiem „razem”

OK, więc technicznie nie możesz ugotować obiadu dla partnera, ale możesz znaleźć przepis na gotowanie w tym samym czasie, a następnie zjeść go razem przez FaceTime. Możesz nawet odkryć kilka nowych ulubionych posiłków.

Mówi się, że odległość sprawia, że ​​serce staje się gorsze – a przy odpowiednim połączeniu kreatywności i miłości może to być całkowicie prawdą. Nie zniechęcaj się milami między tobą, ale pomyśl o nich jako o okazjach do okazania swojego oddania w bardziej niekonwencjonalny sposób.