single2single - Wyjątkowi ludzie - Wyjątkowe spotkania.

Witajcie na stronach single2single. Jeśli jesteście singlami, czyli ludźmi wolnymi, bez pary z wyboru, przypadku lub zrządzenia losu – dobrze trafiliście! Gwarantujemy, że dzięki nam poznacie nowych, wyjątkowych ludzi o podobnym do waszego stylu życia i to w dwóch wymiarach: wirtualnym i realnym.
 
Nasz portal to także miejsce wyjątkowe i komfortowe, ponieważ dostępne jest wyłącznie dla osób zalogowanych. Dlatego spotkasz tu osoby wiarygodne, które nieprzypadkowo trafiły do społeczności single2single. Klub single2single zrzesza ludzi samodzielnych i ciekawych świata, świadomie kroczących po swojej własnej życiowej drodze.
 
Wasze pasje, twórcze zamiłowania, życiowe doświadczenia, przygody, marzenia znajdą tu życzliwych odbiorców. 
Tu także w trudnych chwilach możecie poczuć się bezpiecznie, wśród swoich, którzy rozumieją meandry singielskiego życia. 

Zaprezentuj siebie na stronach single2single

W ramach portalu single2single chcemy zaproponować wam budowę wyjątkowej i wymagającej społeczności, wśród, której warto zaprezentować siebie, stworzyć grupę przyjaciół, wymieniać wiedzę i poglądy, znajdować inspirujące informacje oraz proste porady ułatwiające życie w miejskiej dżungli.

Będziemy proponować wam niebanalne formy wspólnego spędzania czasu, szalone imprezy oraz warsztaty rozwoju osobistego doskonalące nas w wielu obszarach życia oraz wiele niespodzianek. A wszystko po to, aby życie było bardziej spełnione, zachwycające, pełne harmonii i dobrych, ciekawych relacji z innymi ludźmi. 
 
Chcemy, aby na przekór trendom kreującym wirtualnych, plastikowych ludzi nasz portal był miejscem autentycznych ludzi i autentycznych relacji.

Zostań członkiem społecznośći single2single

Oprócz życia w sieci chcemy zaproponować Wam dużą dawkę różnorodnych spotkań, wyjazdów i wydarzeń klubowych abyście również w realu budowali relacje z innymi ciekawymi singlami.
 
W przyszłości przewidujemy wprowadzenie imiennej karty weryfikującej przynależność i stanowiącej przepustkę na wszystkie wydarzenia. Dodatkowo zawierać będzie ona w sobie mnóstwo przywilejów w postaci zniżek, darmowych wstępów, czy niespodzianek oferowanych przez współpracujące z nami firmy, restauracje, kluby itp. Ich liczbę sukcesywnie będziemy zwiększać tak, aby zasięgiem Klubu objąć również inne miasta.

Przyłącz się. Czekaliśmy właśnie na Ciebie! 🙂