Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1: Miecz lata

Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1: Miecz latający to pierwsza część trylogii Ricka Riordana o młodym herosie, który musi zmierzyć się z potężnymi bogami nordyckimi. Książka opowiada historię Magnusa Chase’a, 16-letniego chłopca, który dowiaduje się, że jest potomkiem boga Odina. Magnus jest wciągnięty w świat bogów i musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, aby ocalić świat przed zagładą. Książka jest pełna akcji, humoru i przygód, dzięki czemu jest to idealna lektura dla młodych czytelników. Miecz lata Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1

Jący

Jący to pierwszy tom serii “Magnus Chase i Bogowie Asgardu” autorstwa Ricka Riordana. Głównym bohaterem jest Magnus Chase, który dowiaduje się, że jest potomkiem nordyckich bogów. Książka opowiada o jego przygodach w Asgardzie, gdzie musi zmierzyć się ze swoimi przeciwnikami.

Najbardziej oczekiwana seria książek dla młodzieży w tym roku!

“Najbardziej oczekiwana seria książek dla młodzieży w tym roku!” – to hasło, które można było usłyszeć wielokrotnie w ostatnim czasie. Wszystko za sprawą nadchodzącej premiery pierwszej części trylogii pt. “Dziedzictwo”. Książka ta jest debiutem literackim autorki Ireny Witkowskiej-Zarembiny i już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodych czytelników.

Co takiego jest w tej historii, że aż tak przyciąga uwagę? Główna bohaterka – Zuzanna Jaroszewska – to nastolatka, która przez większość życia była przekonana, że jej rodzinny dom stoi na Mazurach. Okazuje się jednak, że jej matka ukrywa od niej prawdziwy sekret – ich prawdziwe miejsce zamieszkania to malownicza Dolina Królów, gdzie Zuzanna odkrywa swoje prawdziwe powołanie i przeznaczenie. Jak się okazuje, jest ona potomkinią słynnego archeologa profesora Jarosza i ma do spełnienia ważną misję. Czy Zuzanna poradzi sobie ze swoimi nowymi obowiązkami? Tego dowiemy się już niedługo, bo premiera pierwszej części “Dziedzictwa” już 7 maja!

Zacznij przygodę z jedną z najbardziej popularnych serii książek dla młodzieży!

Przygoda czeka na każdego, kto sięgnie po jedną z najbardziej popularnych serii książek dla młodzieży. “Harry Potter” to historia o chłopcu, który dowiaduje się, że jest czarodziejem i przeżywa niesamowite przygody w świecie magii. Książki te są tak popularne, ponieważ opowiadają o uniwersalnych tematach, takich jak przyjaźń, miłość, odwaga i dobro.