Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1: Miecz lata

Magnus Chase jest przeciętnym nastolatkiem, który mieszka w Bostonie. Wszystko się zmienia, gdy dowiaduje się, że jest potomkiem Odyna. Zostaje wciągnięty w świat bogów i mitologii nordyckiej i musi stawić czoła wielkiej przygodzie.

„Miecz latający” to pierwsza część trylogii „Magnus Chase i Bogowie Asgardu” autorstwa Ricka Riordana. Opowiada ona historię chłopaka, który odkrywa, że jest potomkiem starożytnego boga i musi walczyć o przetrwanie swojego rodzinnego świata.

Książka „Miecz latający” to pierwsza część trylogii „Magnus Chase i Bogowie Asgardu” autorstwa Ricka Riordana. Jest to historia o chłopaku, który odkrywa, że jest potomkiem starożytnego boga i musi walczyć o przetrwanie swojego rodzinnego świata.

Jący

Jący to pierwszy tom cyklu “Magnus Chase i Bogowie Asgardu” autorstwa Ricka Riordana. Książka opowiada historię 16-letniego chłopca, który dowiaduje się, że jest potomkiem boga Odina. Magnus przeżywa wiele przygód, które go zbliżają do odkrycia tajemnicy jego rodziny.

Najnowsza seria Ricka Riordana o Magnusie Chase’u i jego przygodach z bogami Asgardu!

Najnowsza seria Ricka Riordana o Magnusie Chase’u i jego przygodach z bogami Asgardu to “Magnus Chase i Wojownicy Zimy”. Seria składa się z trzech tomów: “Wiatr wśród brzoz”, “Ogień wśród lodu” i “Burza na krańcu świata”.

Magnus Chase jest nastolatkiem, który dowiaduje się, że jest potomkiem boga Odina. Po śmierci swojego dziadka, Magnus przenosi się do Bostonu, gdzie spotyka innych bogów Asgardu. Wspólnie stawiają czoła wrogom, którzy chcą zniszczyć świat.

Każdy tom serii opowiada o innej przygodzie Magnusa i jego przyjaciół. W “Wietrze wśród brzoz” Magnus musi znaleźć Mjolnira, młot Thor’a. W “Ogniu wśród lodu” jest on świadkiem ataku gigantycznego smoka na Asgard. W “Burzy na krańcu świata” Magnus i jego przyjaciele muszą powstrzymać Ragnarok – apokalipsę bogów.

Serię cechuje humor, akcja i intrygi. Jest to idealna lektura dla młodych czytelników, którzy lubią fantastykę i mitologię nordycką.

Poznaj najnowszą serię Ricka Riordana – Magnus Chase i Bogowie Asgardu!

Rick Riordan to autor najbardziej popularnych serii dla młodych czytelników, wśród których znajdują się m.in.: Percy Jackson i Bogowie Olimpu, Kroniki Kane oraz Heroes of Olympus. Najnowsza seria Ricka Riordana – Magnus Chase i Bogowie Asgardu – opowiada o przygodach chłopca, który dowiaduje się, że jest potomkiem Odyna. Główny bohater musi stawić czoło wielkim niebezpieczeństwom i walczyć o przyszłość Asgardu. Jeśli lubisz przygody, magię i bogów, to ta seria jest dla Ciebie! Miecz lata Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1