Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1: Miecz lata

Magnus Chase ma 16 lat i mieszka w Bostonie. Jest bezrobotnym uchodźcą, który żyje na ulicy.

  1. Pewnego dnia odwiedza go jego wujek Randolph i proponuje mu pracę w jego sklepie z antykami.
  2. Magnus zgadza się i wkrótce okazuje się, że jego nowa praca jest dużo bardziej niebezpieczna niż mogłoby się wydawać.

Jącego holendra

Magnus Chase, nastoletni włóczęga i bezdomny, żyje na ulicach Bostonu. Wszystko się zmienia, gdy odkrywa, że jest potomkiem nordyckiego boga Odyna. Magnus przenosi się do Asgardu i rozpoczyna przygodę, która może doprowadzić go do zguby lub do chwały. Aby uratować bogów i świat, Magnus musi znaleźć Miecz Lata. Ale czy ma na to siłę?

Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1: Miecz latającego holendra

Magnus Chase ma 16 lat i mieszka w Bostonie. Jest bezdomny, ponieważ jego rodzina zginęła w wypadku samochodowym. Magnus jest synem Njorda, bogiem morskim z mitologii nordyckiej. Po śmierci rodziców przebywał w domu dla nieletnich, aż do momentu spotkania Samiry Najeźdźcy Piorunów. Samir opowiada mu o jego prawdziwym pochodzeniu i przekonuje, że musi odnaleźć Miecz Latającego Holendra. Magnus udaje się w podróż do Asgardu, gdzie dowiaduje się więcej o swojej rodzinie i przeszłości.

Magnus Chase ma 16 lat i mieszka w Bostonie. Jest bezdomny, ponieważ jego rodzina zginęła w wypadku samochodowym 3 lata temu. Gdy był dzieckiem przebywał w sierocińcu, a potem trafił do domu dla nieletnich. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Samirę Najeźdźcy Piorunów. Samira opowiada mu o jego prawdziwym pochodzeniu i przekonuje, że musi odnaleźć Miecz Latającego Holendra. Magnus udaje się w podróż do Asgardu, gdzie dowiadujemy się wiemy o swojej rodzinie i przeszłości.

Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 2: Wojna zimy

Miecz lata Magnus Chase i Bogowie Asgardu Tom 1w atrakcyjnej cenie